Zestaw wspomagania wózka 2T4012 E 36V

Type

24V-:-36V 100 -:- 150RPM, 60Nm max

Weight

9,0 kg

Dimension

200 mm
ask for price PLN (netto)

Complete motorized wheel with 200mm external polyurethane ring for industrial carts (Kod: 1143)

Kompletne koło napędowe  z bieżnią poliuretanową 200mm do wózków przemysłowych o obciążeniu do 1T.

Nasze rozwiązania przeznaczone do instalowania w wózkach przemysłowych zapewnia wspomaganie pracy operatora i pozwala na spełnienie wymogów formalnych BHP wynikających z rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy ręcznych pracach transportowych wózkami o masie powyżej 450kg

W skład typowego kompletnego systemu napędowego, oprócz koła z bieżnią poliuretanową 200mm zawierającego w piaście silnik BLDC  wchodzą jeszcze; sterownik, system kontroli jazdy – moduł manetki oraz opcjonalnie akumulatorowy układ zasilania (24V, 36V albo 48V) oraz ładowarka.

Max siła uciągu koła np. przy zasilaniu napięciem 36V  podczas startu jest na poziomie  od 350N do 450N. Przy napięciach 24V  siła uciągu pozostaje na podobnym poziomie, ale prędkość max spada o ok. 30%.

Moduł manetki VC daje możliwość jazdy ze stałą prędkością jazdy.

moduł VC

Jazda ze stałą prędkością do przodu i do tyłu. Zwykle stosowana do małych prędkości jazdy  4km/h. Wykorzystuje się wtedy przycisk chwilowy 3- pozycyjny. W ciśnięcie części przycisku ze strzałką do przodu daje jazdę do przodu, wciśnięcie drugiej części przycisku kołyskowego po przeciwnej stronie  daje jazdę do tyłu. Praktycznie podczas startu z uwagi na dużą bezwładność masy wózka, następuje płynny start, a potem jazda ze stałą prędkością. Prędkość jazdy do przodu i do tyłu może być zaprogramowana różna albo taka sama.

 

Download file

Below presented data are indicative, prices shown do not constitute an offer within the meaning of Article. 66 § 1 Civil Code and other relevant legislation. REMARK: To below presented Net prices extra 23% of VAT tax will be added.