Zestaw wspomagania wózka 2T4012 E 36V

Typ

24V-:-36V 100 -:- 150RPM, 60Nm max

Waga

9,0 kg

Wymiary

200 mm

Kompletne koło napędowe z bieżnią poliuretanową (Kod: 438)

Kompletne koło napędowe  z bieżnią poliuretanową 200mm do wózków przemysłowych o obciążeniu do 1T.

Nasze rozwiązania przeznaczone do instalowania w wózkach przemysłowych zapewnia wspomaganie pracy operatora i pozwala na spełnienie wymogów formalnych BHP wynikających z rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy ręcznych pracach transportowych wózkami o masie powyżej 450kg

W skład typowego kompletnego systemu napędowego, oprócz koła z bieżnią poliuretanową 200mm zawierającego w piaście silnik BLDC  wchodzą jeszcze; sterownik, system kontroli jazdy – moduł manetki oraz opcjonalnie akumulatorowy układ zasilania (24V, 36V albo 48V) oraz ładowarka.

Max siła uciągu koła np. przy zasilaniu napięciem 36V  podczas startu jest na poziomie  od 350N do 450N. Przy napięciach 24V  siła uciągu pozostaje na podobnym poziomie, ale prędkość max spada o ok. 30%.

Moduł manetki VC daje możliwość jazdy ze stałą prędkością jazdy.

moduł VC

Jazda ze stałą prędkością do przodu i do tyłu. Zwykle stosowana do małych prędkości jazdy  4km/h. Wykorzystuje się wtedy przycisk chwilowy 3- pozycyjny. W ciśnięcie części przycisku ze strzałką do przodu daje jazdę do przodu, wciśnięcie drugiej części przycisku kołyskowego po przeciwnej stronie  daje jazdę do tyłu. Praktycznie podczas startu z uwagi na dużą bezwładność masy wózka, następuje płynny start, a potem jazda ze stałą prędkością. Prędkość jazdy do przodu i do tyłu może być zaprogramowana różna albo taka sama.

 

Pobierz plik

Dane mają charakter informacyjny, przedstawione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych  przepisów prawnych. Do poniżej podanych cen netto będzie naliczone dodatkowo 23% podatku VAT. Zapraszamy do kontaktu